01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.19min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bałagan z finałem Copa del Rey

Bałagan z finałem Copa del Rey

Espanyol oferuje swój stadion Cornellá-El Prat, ale… prezydent klubu Ramón Condal zaprzecza. Ogromne zamieszanie tworzy się wokół finału Copa del Rey.

Kolejny rozdział historii o wybieraniu stadionu na finał Copa del Rey. Jak donosi program Tot Gira z Catalunya Ràdio, Espanyol proponuje Cornellá-El Prat dla piłkarzy FC Barcelony i Athleticu Bilbao. Ze względu na ostatnie niezdecydowanie na inne stadiony, np. Bernabéu, Vicente Calderón, Mestalla czy Camp Nou, Espanyol zechciał wykorzystać moment i wierzy, że swoją propozycją klub może zarobić ok. 3 mln euro (hotele, centrum handlowe Splau, kontrakty firmowe, itp.). Jednakże Ramón Condal, prezydent tego klubu, przez mikrofony Catalunya Ràdio zaprzeczał tym informacjom „Niemożliwym jest, żeby Cornellá-El Prat była gospodarzem finału, ze względu na pojemność stadionu”.

 

SPORT skontaktował się z RFEF i potwierdziła się informacja, że Espanyol nie zaoferował Federacji swojego stadionu. Cornellá-El Prat może pomieścić 40.500 kibiców. Wydaje się, że najprawdopodobniejszą opcją jest Mestalla.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.