31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.7godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Druga edycja „Barça. W sercu legendy”

Druga edycja „Barça. W sercu legendy”

Tydzień po wyczerpaniu 12.000 egzemplarzy, książka wraca do księgarń. Przez kilka tygodni znajdowała się ona na liście bestsellerów w Katalonii.

Książka „Barça. W sercu legendy” była bestsellerem, dlatego postanowiono wydać drugą edycję, dostępną we wszystkich księgarniach w tym tygodniu. W ciągu zaledwie trzech miesięcy, praca ta znajdowała się na czołowych miejscach rankingu non-fiction w Katalonii, jak również najlepiej sprzedających się książek w Hiszpanii. W pierwszej edycji wydania zostało sprzedanych 12.000 egzemplarzy.


 

Dobra opcja kupna


 

Praca, duży format i ilustracje – tak krótko można przedstawić książkę, która ukazuje w sobie chronologiczne wydarzenia z sezonu 2010/2011 oraz początku sezonu 2011/2012. Zdjęcia zrobione przez Miguela Ruiza, fotografa FC Barcelony, są bardzo ekscytujące i wzbudzają wiele emocji. Większość z tych zdjęć nigdy nie była opublikowana i przedstawia zawodników podczas przebierania się, koncentracji czy wyjazdów.

 

Miguel Ruiz przebywał non stop z zespołem Pepa Guardioli w całym sezonie i udokumentował wiele momentów z szatni, spektakularne triumfy, spektakularne mecze, spotkania z fanami, duch zespołu i uznanie na całym świecie.

Źródło: fcbarcelona.cat

mainXX:/2012/02/druga-edycja-barca-w-sercu-legendy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.