16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.44min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Evaristo radzi Neymarowi przejść do Barcelony

Evaristo radzi Neymarowi przejść do Barcelony

Były brazylijski piłkarz był bardzo aktywny w czasie swojej długiej kariery, grając dla dwóch klubów hiszpańskich. Teraz poleca młodemu napastnikowi, Katalończyków.

Spekulacje dotyczące przyszłości Neymara w Santosie będą pewnie trwać jeszcze długo. Evaristo ma na ten temat własne zdanie. Dwa kluby, które obecnie mają największe szanse na sprowadzenie napastnika to prawdopodobnie Real Madryt i FC Barcelona.

Evaristo uważa, że ​​Neymar powinien przejść do Dumy katalonii, jeśli zdecyduje się opuścić Santos: „Byłoby lepiej dla Neymara podpisać kontrakt z Barceloną, a nie Madrytem”, powiedział w wywiadzie dla Sportu. „Barcelona gra bardziej jako jedność, w Madrycie jest więcej indywidualności”, dodał.

Takie argumenty jak to, że Messi i Neymar nie będą w stanie ze sobą współpracować, nie przekonują Brazylijczyka: „Messi i Neymar są kompatybilni. To żaden problem. To by tylko zaowocowało dwukrotnie lepszą pracą”, powiedział 78-latek.

Brazylijczyk wypowiedział się na temat wiecznych porównań Messiego i Cristiano Ronaldo: „Messi jest bardzo silnym indywidualnym graczem. Cristiano jest bardziej strzelcem a nie zawodnikiem, który sprawia, że ​​toczy się gra. Przed bramką jest jednak bardzo niebezpieczny”, stwierdził Brazylijczyk. Evaristo grał pięć lat w Barcelonie, a następnie występował w latach 1962/64 w barwach Madrytu.

Źródło: goal.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/02/evaristo-radzi-neymarowi-przej-do-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.