16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.34min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Alba na temat Barçy

Jordi Alba na temat Barçy

Lewy obrońca Valencii wypowiedział się dla stacji Gol TV na temat gry dla FC Barcelony, w której zaczynał uczyć się piłkarskiego rzemiosła.

Jordi Alba tak samo jak Cuenca, Tello i Cesc, jako bardzo młody chłopiec trafił do barcelońskiej szkółki, od samego początku poznając styl gry Dumy Katalonii. Wszyscy ci zawodnicy piłkarsko dojrzewali w innych klubach, by koniec końców powrócić do swoich macierzystych klubów. Wydaje się, że powrotu Jordiego Alby w niedalekiej przyszłości także możemy się spodziewać. Pep Guardiola zawsze wypowiadał się o młodym obrońcy w ciepłych słowach.

Jedynie sfinalizowanie transferu Bale’a lub wybuch talentu Marca Muniesy, mogłyby zablokować powrót Alby do stolicy Katalonii i klubu, który wciąż jest  w sercu piłkarza Valencii. Podczas udzielania wypowiedzi dla Gol TV, o czym poinformował dziennikarz Oriol Alós na portalu społecznościowym twitter, piłkarz w następujący sposób wypowiedział się na temat Barçy: „Każde dziecko w Katalonii marzy o tym, by pewnego dnia zagrać dla tej drużyny”. Z pewnością sztab FC Barcelony uważnie przyjrzy się Jordiemu podczas dzisiejszego meczu półfinałowego Pucharu Króla.

Źródło: sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/02/jordi-alba-na-temat-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.