5dn.7godz.30min.

Osasuna-Barça w statystykach

Przegrana FC Barcelony z Osasuną (3-2) przynosi nam kilka faktów, ciekawostek i statystyk, które prezentujemy poniżej.

1) Alexis zdobył wczoraj swoją 8 bramkę w La Liga i jest trzecim strzelcem FC Barcelony, po Cescu (9) i Messim (23).

2) Tello zdobył swojego drugiego gola z rzędu w La Liga. Pierwszą bramkę strzelił Realowi Sociedad w ubiegły weekend.

3) Tello w ciągu 51 minut przebywania na murawie strzelał 5 razy, z czego 3 razy w światło bramki.

4) Abidal zaliczył najwięcej przechwytów piłek (20).

5) Mimo porażki, zespół Pepa Guardioli utrzymywał się więcej przy piłce. Mecz zakończył się 70% posiadaniem, gdzie w trakcie meczu dochodziło ono nawet do 80%.

6) Wczoraj Mendilíbar po raz pierwszy pokonał FC Barcelonę i Guardiolę. Do tej pory przegrał wszystkie 7 spotkań.

7) Po raz pierwszy w La Liga, żaden z piłkarzy Barcelony nie przekroczył ilości 100 podań. Dani Alves miał najwięcej – 82.

8) Puyol po porażce z Osasuną przerwał swoją świetną passę 57 kolejnych meczy bez przegranej.

9) Jest to dopiero druga porażka FC Barcelony w tym sezonie i także druga w La Liga.

Źródło: fcbarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/02/osasuna-barca-w-statystykach/