31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.52min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piqué i Shakira obchodzili swoje urodziny na gokartach

Piqué i Shakira obchodzili swoje urodziny na gokartach

Gerard Piqué (25) i Shakira (35) 2 lutego obchodzili swoje urodziny, jak dzieci. Wczoraj okazało się, że para oryginalnie celebrowała je wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Wybraną scenerią było Indoor Karting Barcelona, położone w Sant Feliu de Llobregat koło Barcelony. Właściciel lokalu zamknął na kilka godzin obiekt, żeby para mogła celebrować swoje pierwsze wspólne urodziny. Towarzyszyło im 30 osób, w tym przyjaciele i rodzina. Wśród obecnych na polu kartingowym byli: nierozłączni Cesc Fàbregas i Carles Puyol, który przyszedł ze swoją dziewczyną, byłą Królową Karnawału Barranquilla, Giselle Lacouture. Razem z nimi był też Andreu Fontàs i jego… kule. Rodzice Gerarda, Joan i Montserrat, również byli obecni na tym oryginalnym przyjęciu urodzinowym, które trwało około dwóch godzin. Wszyscy mogli dobrze się bawić na gokartach, rywalizować, a potem udać się na wspólny obiad.

 

Przez cały dzień paparazzi nie dawali spokoju gościom, chcąc zrobić choć kilka zdjęć z uroczystości. Para zdołała uciec od fotografów, ale zgodziła się na zrobienie zdjęć z nimi przez właściciela obiektu oraz do tego, że mógł udostępnić je na portalach społecznościowych.

 

Zdjęcia: tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj, tutaj.

Źródło: sport.es

mainXX:/2012/02/pique-i-shakira-obchodzili-swoje-urodziny-na-gokartach/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.