2dn.6godz.35min.

Porażka Bayeru Leverkusen

Przeciwnik Barcelony w 1/8 Ligi Mistrzów, Bayer Leverkusen przegrał swój wyjazdowy mecz z liderem niemieckiej Bundesligi – Borussią Dortmund 0:1

Na początku mecz wydawał się wyrównany, jednak minimalną przewagę miała ekipa gospodarzy, która na początku stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Najlepszą z nich miał Kevin Grosskreutz, jednak świetną interwencją popisał się Leno, bramkarz Aptekarzy, który był niewątpliwie najlepszym punktem przyjezdnych w tym spotkaniu.

Tuż przed przerwą, Shinji Kagawa, pomocnik BVB ograł świetnie jednego z rywali, później znakomicie obrócił się z piłką i zmieścił futbolówkę w lewym dolnym rogu. Tak oto padła jedyna bramka w tym meczu.

W drugiej połowie Bayer nie istniał. BvB kontrolowało spotkanie, stwarzając sobie kilka okazji na podwyższenie wyniku. Najlepszą z nich miał znów Grosskreutz, ale ponownie świetną interwencją popisał się bramkarz gości, Leno.

Bayer obecnie znajduję się na 6 miejscu w tabeli, mając tyle samo punktów co Hannover 96 i tracąc aż 15 punktów do lidera z Dortmundu.

{iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.dailymotion.com/embed/video/xojpmt_bvb-bay-1-0-www-rojadirecta-es_sport” frameborder=”0″ allowfullscreen}{/iframe}

Źródło: Własne, zdjęcie: Sport.es

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/02/poraka-bayeru-leverkusen/