2dn.1godz.46min.

Real Madryt awansuje z kłopotami

W Palau Sant Jordi w Barcelonie odbędzie się 76. edycja Copa del Rey w koszykówce, gdzie FC Barcelona Regal stanie przed historyczną możliwością zdobycia trzeciego tytułu z rzędu.

Real Madryt 75 – 66 Baloncesto Fuenlabrada (IV kwarta – trwa)

23:15 Jutro odbędą się dwa półfinały – FC Barcelona vs. Caja Laborar i Banca Civica vs. Real Madryt. Oba spotkania jutro odpowiednio o 18:00 i 20:30. Relacje oczywiście na naszej stronie, zapraszamy!

23:14
Koniec spotkania. Real Madryt z problemami w pierwszych trzech kwartach uzyskał wystarczającą przewagę w ostatnich dziesięciu minutach i awansuje do jutrzejszego półfinału.

23:11
A teraz dla Realu i… tylko jeden celny rzut.

23:10
Dwa rzuty osobiste „gości” i oba celne.

23:06
Znów za 3 Real i 11 punktów… Odjeżdża awans Fuenlabradzie.

23:05
I znów osiem punktów przewagi Realu.

23:02
I Rodirguez za 3…

23:02
5 minut do końca, jak na razie 4 oczka więcej na koncie koszykarzy z Madrytu.

22:56
Real nie trafia za 3.

22:54
Ależ błąd w obronie Realu! Jeden z zawodników „gości” w ogóle bez krycia – remis!

22:53
Dwa rzuty wolne dla Fuenlabrada i oba celne!

22:51
Zaczynamy czwartą, a zarazem ostatnią kwartę!

22:49
Koniec trzej kwarty. Tylko dwa punkty przewagi Królewskich. Awans do półfinału nadal jest otwarty!

22:47
W odpowiedzi „goście” i już remis.

22:47
Dwa rzuty osobiste niecelne w wykonaniu Realu!

22:46
Lavina za trzy! I już tylko dwa punkty.

22:45
Dwa rzuty osobiste i przewaga zniwelowana do trzech punktów.

22:42
Dobra odpowiedź „gości”. Brawo za trójkę w takim momencie!

22:38 No i osiem punktów przewagi Realu, Królewscy zaczynają grać swoje.

22:34
Real za trzy, ale dwa rzuty osobiste niwelują stratę do jednego oczka.

22:31
Od celnego rzutu zaczyna Fuenlabrada.

22:30
Zaczynamy trzecią kwartę spotkania. Liczymy na dalsze dobre widowisko!

22:14
Koniec drugiej kwarty, wynik niewiele się zmienił. Jak na razie wyrównanie spotkanie, a teraz dłuższa przerwa dla koszykarzy.

22:11 Minuta do końca, dwa oczka odrobione.

22:10 Pudłuje Fuenlabrada, a Real się nie myli i 5 punktów przewagi.

22:07 Dwa rzuty osobiste dla „gości”, ale tylko jeden wykorzystany.

22:05 Penney (BF) z 8 oczkami prowadzi na razie w klasyfkicji punktowej.

22:02 I sytuacja wraca do normy, znów Real na prowadzeniu.

22:00 Penney za trzy i oczko przewagi Fuenlabrady!

21:59 Przewaga Realu rośnie powoli, wynosi teraz 4 punkty.

21:57 Seria błędów w ostatnich chwilach.

21:55 I już jednopunktowe prowadzenie Realu.

21:53 Zaczynamy drugą kwartę.

21:50 Koniec pierwszej kwarty, na razie na prowadzeniu „goście”.

21:48 Kolejne rzuty osobiste i już tylko punkt przewagi.

21:46 Dwa rzuty osobiste Realu, jeden wykorzystany.

21:44 Odrabiają kilka punktów koszykarze Realu.

21:37 I już pięć punktów przewagi!

21:35 Hall znów za trzy i Fuenlabrada na prowadzeniu!

21:32 Hall także odpowiada trójką.

21:31 Singler zaczyna od rzutu za 3!

21:30 Zaczynamy spotkanie!

blank

Na zdjęciu: Sergio Llull (Real Madryt) i Kirk Penney (Baloncesto Fuenlabrada)

Unicaja 65 – 77 Banca Civica

20:49 Na koniec dwa oczka z rzutów osobistych i koniec spotkania! Trzecim półfinalistom zostaje Banca Civica. O 21:30 rozpocznie się ostatni ćwierćfinał, najbardziej nas interesujący – Real Madryt i Baloncesto Fuenlabarda.

20:47 I wraca 10 punktów przewagi…

20:46 Dwa oczka dokłada Banca Civica.

20:44 Minuta do końca, chyba już „pozamiatane”.

20:43 W takim momencie Tepic za 3! To może być decydujący kosz!

20:42 Teraz wymiana – kosz za kosz.

20:39 Znów dwa oczka i już tylko 4 punkty! Gorąco się robi w Palau Sant Jordi!

20:36 Freelang za dwa i już tylko 6 punktów straty!

20:35 I kolejne cztery! Czyżby nerwowa i fascynująca końcówka?!

20:33 A jednak jeszcze dwa celne rzuty pod rząd.

20:30 Unicaja wydaje się, że już się poddała…

20:27 Calloway z Banca Civica ma już 17 oczek na koncie.

20:25 Bogdanovic na otwarcie ostatniej kwarty za trzy!

20:21 Koniec trzeciej kwarty, teraz decydujące o losie spotkania 10 minut.

20:17 Koszykarze z Malagi wzięli się do odrabiania strat, 5 punktów dopisują na swoje konto.

20:12 50 oczek na koncie koszykarzy z Sevilli, przewaga wynosi już 16 punktów. Unicaja powinna wziąć się do roboty, bo potem będzie ciężko to odrobić.

20:10 Znów dobry moment gry dla Banca Civica, który coraz bardziej podwyższa wynik spotkania.

20:05 Dziewięć punktów przewagi drużyny z Sevilli, ale jest jeszcze dużo czasu, żeby ją odrobić.

20:02 Zaczynamy trzecią kwartę od celnego rzutu Rubio.

19:44 Koniec drugiej kwarty. W ostatnich sekundach były aż 4 rzuty wolne – trzy wykorzystane! Teraz pora na dłuższą przerwę.

19:41 Paul Davis ma na razie najwięcej punktów na swoim koncie (9) – Banca Civica.

19:38 Dobre momenty gry Banca Civica, kolejne oczka na ich konto i już 10 punktów przewagi.

19:35 Jesen za trzy i powiększa przewagę swojej drużyny!

19:30 Udało się ją zmniejszyć do 3 punktów. Dobre przechwyty pod swoim koszem i szybkie kontrataki przynoszą skutek.

19:27 Przewaga zwiększa się do 7 punktów. Koszykarze z Malagi coraz więcej błędów popełniają.

19:23 Rozpoczynamy drugą kwartę!

19:21 Koniec pierwszej kwarty, na razie na prowadzeniu zawodnicy z Sevilli.

19:16 Wyrównują stan meczu koszykarze Uniceji.

19:11 Pierwszy rzut za trzy oczka – Davis! Odpowiada tym samym Uniceja.

19:08 Połowa kwarty minęła, a jak na razie wpadły tylko 3 kosze i 1 wolny.

19:04 Dopiero po dwóch minutach gry odpowiadają koszykarze Uniceji.

19:01 Pierwsze oczka na konto Banca Civia.

19:00 Zaczynamy spotkanie!

Na zdjęciu: Joel Freeland (Unicaja) i Tomas Satoransky (Banca Cívica)

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Dziś rozpoczną się kolejne dwa ćwierćfinałowe spotkania w Copa del Rey w koszykówce. Ta impreza jest o tyle ważna dla zawodników Barcelony, że rozgrywana jest na ich obiekcie – w Palau Sant Jordi. W zeszłym roku podopieczni Xaviego Pascuala wygrali w hali odwiecznego rywala – Realu Madryt. Teraz koszykarze ze stolicy będą chcieli się zemścić i dokonać tego samego w stolicy Katalonii.

Barça Regal, Real Madryt, Caja Laboral, Unicaja, Lucentum Alacant, Lagun Aro GBC, Banca Cívica i Baloncesto Fuenlabrada – te drużyny uczestniczą w tegorocznej edycji, która będzie się odbywała od 16 do 19 lutego.

Dziś kolejne dwa spotkania ćwierćfinałowe! Najpierw o 19:00 zmierzy się Unicaja i Banca Civica, a o 21:30 Real Madryt i Baloncesto Fuenlabarda.

Źródło: własne

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/02/real-madryt-awansuje-z-kopotami/