Rosell: Sekret Barcelony tkwi w…

Rosell: Sekret Barcelony tkwi w…

Prezydent FC Barcelony, Sandro Rosell, odbierał nagrodę Laureusa w Londynie. Duma Katalonii została wybrana Najlepszą Drużyną 2011 roku.

Sandro Rosell podziękował za nagrodę wszystkim członkom Akademii Laureusa i powiedział, że jest coś co powoduje, że FC Barcelona jest czymś więcej niż klub. „Tajemnica tkwi w sercu. Są to barwy, które ma się we krwi, przekazywanej z dziada na ojca, z ojca na syna. Jest to sposób na naukę i pracę z pokolenia na pokolenie” wyjaśnił prezydent klubu.

 

Zapytany o finał Ligi Mistrzów, gdzie FC Barcelona na Wembley pokonała Manchester United, i o wyróżnienie Alexa Fergusona, trenera Czerwonych Diabłów, Rosell był dumny i nie krył pochwały dla Szkota „To był zaszczyt grać przeciwko Manchesterowi United i przeciwko najlepszemu trenerowi w historii piłki nożnej”. Prezydent mówiąc to wyraził także nadzieję, że szkoleniowiec Dumy Katalonii, Pep Guardiola, zdobędzie więcej trofeum w przyszłości i stanie się tym najlepszym.

 

Guardiola także podziękował za nagrodę za pomocą nagrania wideo. Trener FC Barcelony wyjaśnił, że ten klub jest „más que un club” (więcej niż klub) oraz chwalił znacznie tego sportu jako „jedna z najpotężniejszych sił na świecie. Pogratulował także wszystkim sportowcom biorącym udział w gali.

Źródło: sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB