04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.12min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago Silva planuje zostać w Milanie

Thiago Silva planuje zostać w Milanie

Brazylijski obrońca nie chce póki co opuszczać drużyny mistrzów Włoch. Na temat przyszłości piłkarza wypowiedział się jego agent.

 

Obrońca od dawna znajduje się na samym szczycie listy życzeń wielu czołowych, europejskich klubów. AC Milan posiada wszelkie prawa, aby zaliczać się do tej kategorii. Tym samym wcale nie musi rozważać propozycji sprzedaży swojego czołowego piłkarza. Agent Silvy uważa, że Rossoneri będą chcieli zatrzymać u siebie Thiago co najmniej do momentu wygaśnięcia jego kontraktu z klubem. Tym bardziej, że żadna ze stron nie wyraziła chęci rozstania.

 

„Thiago jest szczęśliwy w Milanie. Jest spokojnym człowiekiem, świadomym tego,  że gra dla wielkiego klubu”, powiedział calciomercato.com Paulo Fernando Tonietto. Na temat spekulacji transferowych, agent wypowiedział się następująco: „Jest najlepszym obrońcą na świecie i bardzo łatwo jest łączyć jego nazwisko z klubami takimi jak Barcelona, Manchester United, czy Real Madryt. Nie było jednak żadnych ofert, to tylko spekulacje. Czy Silva może zakończyć karierę w Milanie? Ma 27 lat i cztery lata kontraktu przed sobą, więc jest to całkiem prawdopodobne. Jeśli odejdzie, to tylko dlatego, że klub będzie miał wobec niego inne plany”.

Źródło: skysports.com

mainXX:/2012/02/thiago-silva-planuje-zosta-w-milanie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.