01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.41min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Villa optymistycznie myśli o Euro

Villa optymistycznie myśli o Euro

Hiszpański napastnik doznał złamania kości piszczelowej w grudniu podczas Klubowych Mistrzostw Świata, ale ma nadzieję na powrót do gry przed tegorocznym latem.

Napastnik Barcelony optymistycznie myśli o powrocie do gry przed końcem tego sezonu. Jak na razie jego powrót do zdrowia przebiega zgodnie z planem.

 

Reprezentant Hiszpanii doznał ciężkiej kontuzji w grudniu 2011 roku, podczas półfinałowego meczu Klubowych Mistrzostwa Świata. Od tego czasu ciągle pracuje nad przywróceniem pełnej formy. Początkowo myślano, że jest to już koniec sezonu dla Villi, ale od pewnego czasu wiele osób ma nadzieję, że powróci i wzmocni swoją drużynę na Euro 2012.

 

„W piątek poszedłem do kliniki, gdzie usunięto mi dwie śruby z nogi. Wszystko poszło doskonale i wróciłem do domu bez żadnych znaczących problemów. Jest to kolejny ważny krok w moim powrocie do zdrowia” powiedział Villa, cytowany przez EFE.

 

„Kiedy doznałem kontuzji, powiedziałem, że moim celem jest występ na Euro i pomoc Barcelonie pod koniec sezonu. Każdego dnia jestem coraz większym optymistą, wierzę, że wszystko ułoży się dobrze”, dodał Villa.

Źródło: goal.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.