Abel Resino: Messi jest najlepszy na świecie

Abel Resino: Messi jest najlepszy na świecie

Trener Granady, Abel Resino, chwalił wspaniały pokaz wyższości Leo Messiego, który stał się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony.

„Messi jest najlepszym piłkarzem świata. To absurdalne twierdzić, że jest on najlepszy teraz. On jest najlepszy w całej historii futbolu. Każdy mecz gra fantastycznie i nic dziwnego, że jest na ustach wszystkich. Już przeszedł do historii”, powiedział trener Granady na pomeczowej konferencji prasowej.

 

Resino ubolewał, że do remisu zabrakło tylko dwóch trafień. „Bramki strzelone tuż po przerwie były kluczowym momentem w dzisiejszym spotkaniu. Mieliśmy sporą szansę. Ale jestem dumny z moich piłkarzy, którzy pokazali się z dobrej strony. Strzelić trzy bramki Barcelonie na jej terenie nie jest tak łatwo”, dodał.

 

„Zespół pracował bardzo dobrze, z trudem jest grać z najlepszymi na świecie. Barcelona przez chwilę grała nerwowo. Ich zdenerwowanie pojawiło się, gdy poczuli, że możemy im urwać punkty”, stwierdził Abel Resino.

 

Na koniec Hiszpan skomentował pracę arbitrów: „Zasłużyliśmy na te dwa rzuty karne. Każdy może zyskać na kontrowersyjnych decyzjach arbitrów, zarówno Barcelona, Real jak i tak mały zespół jak mój. Ligę wygra ten, kto na to zasługuje, sędziowie tutaj nie pomogą”, odrzekł szkoleniowiec Granady.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB