4dn.12godz.35min.

Deulofeu miał udział w zwycięstwie Hiszpani U19

Reprezentacja Hiszpanii do lat 19 wygrała 3-0 z Czarnogórą. Gole zdobyli Paco Alcácer, Raúl de Tomás i zawodnik FC Barcelony, Gerard Deulofeu.

Bramki Paco Alcácera i Gerarda Deulofeu padły jeszcze przed przerwą. Napastnik Valencii wykorzystał rzut karny i dał prowadzenie Hiszpanii (1-0). Natomiast zawodnik FC Barcelony po koronkowej akcji całego zespołu pokonał bramkarza Czarnogóry w 30. minucie.

Mecz był całkowicie zdominowany przez hiszpańską drużynę. W 77. minucie wynik spotkania (3-0) ustalił zawodnik Realu Madryt, Raúl de Tomás. To był jego drugi gol w dwóch sparingach z Czarnogórą w tym tygodniu. Pierwszy z nich zakończył się remisem 2-2.

Trener Julen Lopetegui desygnował do gry następującą jedenastkę: Daniel Sostres – Pablo Insua, Jonathan Castro, García Noblejas, Derik Osede – Gómez Campaña, Gerard Deulofeu, Saúl Níguez – Oliver Torres, Juan Bernat, Paco Alcácer. W drugiej połowie na murawie pojawili się natomiast: Francisco Varela, Javier Manquillo, Israel Puerto, Denis Suárez, Ruiz de Galarreta, José Delgado i Raúl de Tomás.

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/03/deulofeu-mia-udzia-w-zwycistwie-hiszpani-u19/