14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.47min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

Messi najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

Lionel Messi we wtorek stał się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony. W dniu dzisiejszym strzelił 3 bramki, dzięki czemu pobił rekord 232 goli strzelonych przez legendarnego Césara.

Argentyńczyk jest najlepszym strzelcem w historii klubu. Messi był dzisiaj głównym bohaterem wygranego spotkania z Granadą. Snajperowi udało się trzykrotnie pokonać bramkarza rywali.

 

„Gratulacje, Leo”, taki napis pojawił się na Camp Nou, gdy Messi oficjalnie stał się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony.

 

Po weryfikacji stwierdzono, iż dotychczasowy lider, César strzelił 232 bramki a nie jak do tej pory ustalono 235. Szczegółowe badania na ten temat przeprowadziła gazeta „La Vanguardia”.

 

Argentyńczyk w tym sezonie pokonał bramkarzy rywali już 54 razy, po raz kolejny bijąc swoje rekordy (nie zapominajmy, że do końca sezonu zostało jeszcze kilkanaście spotkań).

 

W La liga Messi strzelił już 34 bramki w 28 meczach wyprzedzając o dwa trafienia Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, który w środę zmierzy się z Villarrealem.

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/03/messi-najlepszym-strzelcem-w-historii-fc-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.