1dn.11godz.50min.

Milan remisuje z Catanią w Serie A

Wtorkowy rywal FC Barcelony zremisował 1-1 na wyjeździe z Catanią. AC Milan przyjedzie na Camp Nou, aby rozegrać rewanżowe spotkanie w 1/4 finału Ligi Mistrzów.

Pierwszego gola zdobyli piłkarze Massimiliano Allegriego. W 34. minucie po bardzo ładnej akcji i wymianie piłki między Ibrahimoviciem a Robinho, do siatki trafił Brazylijczyk. Catania jednakże nie poddała się i po przerwie wyrównała wynik spotkania. Z rzutu rożnego dośrodkował Gomez, Legrottaglie podbił piłkę na drugi metr, a tam Spolli bez problemu wpakował futbolówkę do siatki Abbiatiego.

Catania Calcio 1-1 AC Milan

34″ Robinho 0-1

58″ Spolli 1-1

Catania: Carrizo – Motta, Legrottaglie, Spolli, Marchese – Izco, Almiron, Lodi – Barrientos (60″ Llama), Bergessio, Gomez (84″ Lanzafame).

AC Milan: Abbiati – Abate, Bonera, Mexes, Antonini – Aquilani (84″ Maxi Lopez), Ambrosini, Nocerino – Emanuelson (52″ Boateng) – Ibrahimović, Robinho (62″ El Shaarawy)

{iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://videa.hu/flvplayer.swf?v=DllCP8iP8nP3dLqH” frameborder=”0″ allowfullscreen}{/iframe}

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00