5dn.23godz.56min.

Saragossa pokonuje Sporting Gijón

Kolejny rywal FC Barcelony w La Liga, Saragossa, wygrał na wyjeździe (1-2) ze Sportingiem Gijón. Mecz na La Romareda odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 20:00.

Mecz pomiędzy Sportingiem Gijón a Saragossem był spotkaniem dwóch drużyn z dolnej części tabeli, więc trzy punkty zdobyte przez piłkarzy Manolo Jiméneza.

Na prowadzenie wyszli goście w 37. minucie po uderzeniu Heldera Postigi. Zawodnicy Sportingu Gijón nie odpuścili i i tuż po przerwie za sprawą Sebastiana Egurena doprowadzili do remisu. Gola na wagę zwycięstwa w 90. minucie strzelił Lafita.

Sporting Gijón 1-2 Saragossa

37″ Postiga 0-1

49″ Eguren 1-1

90″ Lafita 1-2

Sporting: Juan Pablo – Pedro Orfila (65″ Canella), Iván Hernández, Eguren, Lora – Nacho Cases, Rivera – De las Cuevas, André Castro (65″ Trejo), Adrián Colunga – Barral (75″ Sangoy)

Zaragoza: Roberto – Alvarez, J.Paredes, Mateos (84″ Da Silva), Minero – Dujmovic (53″ Zucolini), Pintér – Lafita, Apoño, Obradovic – Postiga (68″ Aranda)

29/04/2024 21:00

mainXX:/2012/03/saragossa-pokonuje-sporting-gijon/