24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
21dn.9godz.16min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal przeszedł operację

Abidal przeszedł operację

Kibice zgromadzeni wczoraj na Camp Nou postanowili uhonorować dzień, w którym Francuz przechodził przeszczep wątroby. W 22 minucie spotkania wszyscy wstali oklaskiwali i skandowali nazwisko piłkarza FC Barcelony.

Co prawda Érica Abidala nie było wczoraj na Camp Nou, ale jego nazwisko było skandowane przez kibiców Blaugrany. Francuz przeszedł wczoraj przeszczep wątroby, koordynatorem całego zabiegu był doktor Juan García Valdecasas. W Barcelonie Abidal był wczoraj najważniejszy. Nic więcej się nie liczyło. Obrońca Dumy Katalonii w ciągu ostatnich tygodni przeszedł serię badań, aż przyszedł dzień operacji. Zabieg Abidala rozpoczął się około godziny 10:00, zabieg zakończył się przed północą. Najpierw pod nóż poszedł dawca, potem przyszedł czas na gracza Barcelony. Francuz będzie obserwowany w szpitalu przez kolejne 48 godzin.

W hołdzie dla Abidala 22 minuta wczorajszego spotkania była poświęcona właśnie obrońcy Blaugrany. „To było bardzo ekscytujące. Oklaskiwali go wszyscy. Jest w dobrych rękach”, powiedział Zubizarreta. Całe Camp Nou krzyczało: „Abi, Abi, Abi”. Wczoraj kuzyn piłkarza uczynił dla niego największą rzecz na świecie.

 

Źródło: Sport.es


Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.