3dn.6godz.58min.

Anegdoty z meczu Barça-Getafe

FC Barcelona pokonała na Camp Nou 4-0 Getafe. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawostek i anegdot. Jedną z nich jest owacja na stojąco w 22. minucie meczu.

Owacja na Camp Nou dla Abidala

Stadion FC Barcelony był najgłośniejszy w 22. minucie spotkania, a wszystko za sprawą owacji na stojąco dla Abidala, który w owym czasie przechodził transplantację wątroby.

Siódma największa frekwencja w sezonie

Spotkanie FC Barcelona-Getafe obejrzeało 76 041 widzów, co jest siódmym wynikiem w La Liga w tym sezonie.

Wiatr i deszcz

Nieregularną pogodę mamy teraz w Barcelonie w ostatnich dniach. Podczas drugiej połowy zaczął wiać silny wiatr i padać deszcz. Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom w zdobyciu dwóch bramek.

Muniesa ponownie zagrał w La Liga

Marc Muniesa pownownie zagrał w rozgrywkach ligowych w pierwszej drużyny (wszedł na ostatnie minuty za Mascherano). Dwa sezony temu zaliczył swój nieudany debiut, ponieważ otrzymał czerwoną kartkę (spotkanie z Osasuną).

#Roboalgetafe przed meczem

Kilka godzin przed meczem pojawiły się dwa nowe konta na twitterze (@Llourinho i @Puntopalote), które rozpowszechniały tag #Roboalgetafe (Kradzież z Getafe). Zostały one prawdopodobnie stworzone, żeby śmiać się z tego, ale wielu użytkowników zaczęło powielać tag, wierząc, że sędziowie naprawdę faworyzują FC Barcelonę.

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/04/anegdoty-z-meczu-barca-getafe/