08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.23godz.52min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola zły z powodu przecieku

Guardiola zły z powodu przecieku

Zazwyczaj po każdym spotkaniu, Pep Guardiola przemawia w szatni do swoich zawodników. Mówi im co zrobili na boisku dobrze, a co źle. Inaczej było po meczu z Realem Madryt… FC Barcelona przegrała spotkanie, a skład, jaki desygnował trener do gry był już znany kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem…

 

Guardiola skrytykował swoją drużynę tuż po spotkaniu z podowu przecieku składu, który był już wiadomy pięć godzin przed meczem. O godzinie 15:00, Radio Marca przedstawiła jedenastkę Dumy Katalonii, która wydawała się być zwykłym domysłem i sposobem na rozgryzienie taktyki drużyny z Katalonii. Podali oni informację, że zagrają Tello i Thiago za Alexisa i Ceska, a nawet „przewidzieli” brak Piqué.

 

Pep jest bardzo rozczarowany takim przebiegiem sprawy. W takim spotkaniu, jak Gran Derbi, ważne jest, aby skład był tajny do ostatniego momentu. Guardiola należy do grona trenerów, którzy starają się ukryć swoją techniczną taktykę aż do ostatniej minuty. Z powodu przecieku w sobotę, Mourinho miał prawie pięć godzin, aby pomyśleć, jak przeciwdziałać takiej „jedenastce”, a nie innej.

 

Trener z Santpedor szuka teraz kto mógłby wyjawić informację o pierwszym składzie. Nie wiadomo jednak, jakie kroki zostaną podjęte w tym kierunku.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/04/guardiola-zly-z-powodu-przecieku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.