03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.2min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola zły z powodu przecieku

Guardiola zły z powodu przecieku

Zazwyczaj po każdym spotkaniu, Pep Guardiola przemawia w szatni do swoich zawodników. Mówi im co zrobili na boisku dobrze, a co źle. Inaczej było po meczu z Realem Madryt… FC Barcelona przegrała spotkanie, a skład, jaki desygnował trener do gry był już znany kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem…

 

Guardiola skrytykował swoją drużynę tuż po spotkaniu z podowu przecieku składu, który był już wiadomy pięć godzin przed meczem. O godzinie 15:00, Radio Marca przedstawiła jedenastkę Dumy Katalonii, która wydawała się być zwykłym domysłem i sposobem na rozgryzienie taktyki drużyny z Katalonii. Podali oni informację, że zagrają Tello i Thiago za Alexisa i Ceska, a nawet „przewidzieli” brak Piqué.

 

Pep jest bardzo rozczarowany takim przebiegiem sprawy. W takim spotkaniu, jak Gran Derbi, ważne jest, aby skład był tajny do ostatniego momentu. Guardiola należy do grona trenerów, którzy starają się ukryć swoją techniczną taktykę aż do ostatniej minuty. Z powodu przecieku w sobotę, Mourinho miał prawie pięć godzin, aby pomyśleć, jak przeciwdziałać takiej „jedenastce”, a nie innej.

 

Trener z Santpedor szuka teraz kto mógłby wyjawić informację o pierwszym składzie. Nie wiadomo jednak, jakie kroki zostaną podjęte w tym kierunku.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/04/guardiola-zly-z-powodu-przecieku/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.