29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.44min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Jabato” Puyol lepszy od Migueliego

„Jabato” Puyol lepszy od Migueliego

Obok awansu do półfinału, kolejnym ważnym wydarzeniem jest pobicie rekordu przez Carlesa Puyola. Tarzan został drugim piłkarzem FC Barcelony z największą ilością rozegranych spotkań.

Carles Puyol w meczu na San Siro wyrównał wynik Miguelegio, a wczoraj na Camp Nou odskoczył legendarnemu zawodnikowi i teraz sam zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji piłkarzy z największą liczbą rozegranych spotkań dla FC Barcelony.

 

Z AC Milanem na Camp Nou, Carles Puyol był taki, jak zwykle – porywał cały zespół do walki. W swoim polu karnym był niepokonany, walczył jak lew, a nawet zapędzał się pod pole karne przeciwnika. Trybuny oczekiwały najlepszego popisu kapitana i prosili o więcej.

 

„Jabato”* Puyol o Miguelim

 

Kapitan FC Barcelony stwierdził, że „Pokonanie Migueliego to wielki zaszczyt, ponieważ był to wielki zawodnik”. Puyol dodał także, że wynik Xaviego nie jest w jego zasięgu. „To nie jest możliwe, nawet nie będę grał tyle w klubie”, powiedział. Piłkarz z Terrasy ma na swoim koncie 619 spotkań i cały czas śrubuje swój rekord.

 

* Jabato – bohater hiszpańskiego komiksu.

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/04/jabato-puyol-lepszy-od-migueliego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.