Ovrebo: Nadal otrzymuję maile z pogróżkami

Ovrebo: Nadal otrzymuję maile z pogróżkami
 

Sędzia pamiętnego półfinału Ligi Mistrzów z 2009 roku, Tom Henning Ovrebo, przyznał w rozmowie z „The Guardian”, że nadal otrzymuje maile z pogróżkami od kibiców angielskiego zespołu.

 

„The Blues” już 18 kwietnia spotkają się w pierwszym meczu półfinałowym z FC Barceloną. Przy tej okazji mogą odżyć wspomnienia ze starcia na Stamford Bridge z 2009 roku, kiedy to sędzia Tom Henning Ovrebo podjął kilka kontrowersyjnych decyzji. Anglicy reklamowali wtedy cztery nieodgwizdane jedenastki, a po meczu Didier Drogba i Jose Bosingwa zostali zawieszeni odpowiednio na cztery i trzy spotkania za wypowiedzi pod adresem arbitra.

Już po zakończeniu tego meczu 45 – letni teraz Ovrebo otrzymał kilka maili z pogróżkami. Norweg przyznał także, że nadal dostaje „obelżywe” wiadomości.

„To wciąż trudne. Nadal otrzymuję trzy czy cztery maile z pogróżkami od fanów Chelsea”, powiedział Ovrebo, który mieszka obecnie w Oslo i sędziuje w pierwszej lidze norweskiej.

„To nic przyjemnego, ale to nie jest też zbyt poważne. Nie pozwoliłbym, aby to wpłynęło na mnie albo moją rodzinę. Prawdą jest, że nie wiem za dużo na ten temat, bo nie śledzę maili”, przyznał.

„Patrząc wstecz, jest kilka rzeczy, które mogłem zrobić inaczej. Wiele się nauczyłem z tego doświadczenia”, podkreślił arbiter, który zaznaczył, iż „sędziowie mają dobre i złe momenty, czasem spisują się dobrze, a czasem nie”.

Ovrebo stwierdził, iż doświadczenie ze Stamford Bridge „osłabiło” jego „miłość do futbolu”, przez co rzadziej śledzi teraz spotkania przed telewizorem.

Mimo tego Norweg powiedział na koniec, że obejrzy półfinał pomiędzy Chelsea a Barceloną. „Mimo tego co się stało, kocham Ligę Mistrzów, a zwłaszcza wielkie mecze rozgrywane w końcowej fazie turnieju, a to będzie zdecydowanie jeden z nich”, zakończył.

 

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB