3dn.12godz.18min.

Prawidłowo zdobyty gol Xaviego

Rozstrzygnięcie tego przypadku jest bardzo trudne, ale wydaje się, że była to niefortunna decyzja arbitra dzisiejszego spotkania z Getafe. Jednakże nie miało to wpływu na wynik meczu i FC Barcelona wygrała 4-0

To była 16. minuta pierwszej połowy meczu pomiędzy FC Barceloną a Getafe. Messi bardzo dobrze zagrał do Xaviego, który przelobował bramkarza przyjezdnych. Wydawałoby się, że piłka zaraz ugrzęźnie w siatce, ale na jej drodze pojawił się Cata Díaz, który z wieloma trudnościami wybił futbolówke w pole gry.

Xavi zaczął celebrować bramkę, która była dla niego oczywista, ale ani sędzia ani jego asystent, nie widzieli gola. Prawda jest taka, że ciężko ocenić po powtórkach wideo, czy piłka przekroczyła całym obwodem linię. Jednakże zdjęcie, które prezentujemy, a pochodzą z transmisji, nie pozostawiają żadnych wątpliwości: był gol.

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/04/prawidlowo-zdobyty-gol-xaviego/