28.01.2023, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Girona FC vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.25min.
15.50 X4.20 21.53 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Saragossa „zamyka się” i przygotowuje do meczu

Saragossa „zamyka się” i przygotowuje do meczu
 

Real Saragossa postanowił zamknąć dla wszystkich dwa treningi, aby dostatecznie przygotować się do spotkania z FC Barceloną, które odbędzie się w sobotę o 20:00.

 

Zespół Saragossy jest zmuszony dokonać kilku zmian w swojej grze, ponieważ zawieszonych w ich składzie jest aż trzech podstawowych zawodników: obrońca David Mateos, pomocnik Antonio Galdeano „Apoño” i napastnik Luis García.

 

Trener drużyny z Aragonii, Manolo Jiménez, wie, że będzie zmuszony do „przyjęcia nowych wzorców gry”, aby załatać dziury po „wykartkowanych” zawodnikach. W spotkaniu, gdzie nie ma on nic do stracenia, ma nadzieję, że z Katalończyki uda się uzyskać jakieś pozytywy, bo wie, że to drużyna nie na ich poziomie.

 

Pomimo Wielkiego Tygodnia i świątecznej soboty, stadion La Romareda wypełni się całkowicie kibicami, którzy będą chcieli wesprzeć swoich piłkarzy, którym grozi spadem z pierwszej ligi.

 

W ostatnim czasie Saragossa była w stanie zaskoczyć dwóch uczestników Ligi Europejskiej: Valencię i Atlético Madryt, a także zwyciężyć na El Molinón ze Sportingiem Gijón, który jest bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.

 

Manolo Jiménez z tego powodu zorganizuje dwa treningi, które będą całkowicie niedostępne dla ludzi z zewnątrz (w tym dziennikarzy), aby jego zawodnicy mogli „konkurować ze sobą i potem pokazać publicznie, że dają z siebie wszystko to co mają”, a wszystko po to, aby postarać się o pozytywny wynik.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/04/saragossa-zamyka-si-i-przygotowuje-do-meczu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.