04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.52min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Van Persie: Odwiedziłem Barçę, aby porozmawiać z Ibim

Van Persie: Odwiedziłem Barçę, aby porozmawiać z Ibim

Robin Van Persie powiedział, że jego wizyta w hotelu FC Barcelony w Londynie w zeszłym tygodniu nie miała nic wspólnego z pogloskami na temat rzekomego zainteresowania klubu z Katalonii.

 

Napastnik Arsenalu Londyn udał się do hotelu FC Barcelony przed spotkaniem Dumy Katalonii z Chelsea Londyn na Stamford Bridge.

 

Van Persie przyznał, że spotkanie, z którego zdjęcia zostały opublikowane w jakiejś brytyjskiej prasie, było spowodowane jego przyjaźną z zawodnikiem FC Barcelony, Ibrahimem Afellayem.

 

„Wyjaśnienie jest proste. Mój dobry przyjaciel, Afellay, gra w Barçy. Po długiej kontuzji wrócił wreszcie do gry i mógł podróżować ze swoim zespołem. Byłem w kontakcie z nim do czasu, kiedy dostał zielone światło od lekarzy, ale do nie widziałem. I to była dobra okazja, aby go odwiedzić i wyrazić swoje wsparcie”, powiedział Van Persie.


Niestety, to musiało odbyć się w hotelu, ponieważ nie pozwolono mu wyjść. Miałam na sobie koszulkę Arsenalu, oboje siedzieliśmy przy stole, rozmawialiśmy i jedliśmy. Każdy mógł nas zobaczyć, nie było nic do ukrycia. Nie mogę sobie wyobrazić nikogo, kto negocjuje jakikolwiek transfer w tych okolicznościach!”, dodał napastnik Kanonierów.


Wizyta była czysto przyjacielska, nie miała nic wspólnego z przyszłością mojej kariery”, dodał. Uznał także, że ciągłość jego gry na Emirates Stadium nie jest jeszcze zamknięta: „Nic się nie zmieniło, moim zamiarem jest nadal kontynuować rozmowy z klubem tego lata”.


Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/04/van-persie-odwiedzilem-barce-aby-porozmawiac-z-ibim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.