29.05.2022, g. 23:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.4min.
13.95 X0.00 21.25 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça i Estopa nagrywają piosenkę na Euro 2012

Barça i Estopa nagrywają piosenkę na Euro 2012

Piosenka została wykonana we współpracy z RFEF i AFE. Wszelkie korzyści płynące z jej sprzedaży zostaną w całości przeznaczone dla piłkarzy zagrożonych bezrobociem i wykluczeniem społecznym.

 

Utworu „Showtime 2.0” można posłuchać za pośrednictwem Radia Marca oraz na stronie Marca.com. Piosenkę skomponowała i wykonała grupa Estopa wraz z członkami reprezentacji Hiszpanii. Wśród nich znaleźli się między innymi Sergi Busquets, Andrés Iniesta, David Villa, a nawet trener Vicente del Bosque (uczestniczył w chórkach).

 

Radio Marca, jako pierwsza zaprezentuje hymn La Roja podczas ich występów w Polsce i na Ukrainie, który będzie zagrzewał drużynę Vicente del Bosque do walki podczas każdego spotkania turnieju. Hymn ten ma pomóc w realizowaniu marzeń Hiszpanów o ponownym podboju Europy.

 

Piosenka została wykonana we współpracy z Hiszpańską Federacją Piłki Nożnej oraz Stowarzyszeniem Hiszpańskich Piłkarzy. Wszelkie korzyści płynące z jej sprzedaży zostaną w całości przeznaczone dla piłkarzy zagrożonych bezrobociem i wykluczeniem społecznym.

 

Źródło: Tiramillas.net Zdjęcie: Tumblr.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.