Barça zagrała charytatywnie

Barça zagrała charytatywnie

Dwa dni po wygranym meczu o Puchar Króla, FC Barcelona zagrała mecz charytatywny organizownym przez „TV3”. Wszystko po to by zebrać jak najwięcej funduszy, które pomogą ubogim mieszkańcom Katalonii. W Palau Saint Jordi odbyła się świetna impreza, wszyscy bawili się świetnie w tym też piłkarze Dumy Katalonii.


Pep vs Tito

 

Trenerami drużyn byli Guardiola oraz Vilanova. Pep prowadził ekipę pomarańczowo-żółtych, w której grali Masip, Iniesta, Busquets, Adriano i młodzi wychowankowie Jonathan dos Santos, Muniesa, Tello i Gustavo. Z kolei zespół porwadzony przez Tito wystąpił w następującym składzie: Pinto, Montoya, Piqué, Pedro, Bartra, Rodri i Espinosa. Natomiast dwóch piłkarzy Barcelony Valdés i Messi zamienili się rolami. Mimo kontuzji na boisku pojawili się równieź Puyol, Villa, Fontàs, Thiago i Cuenca.

 

Piqué – showman i król strzelców

 

Oczywiste jest, że najmniej ważny był wynik spotkania. Jednak zwycięską drużyną okazała się „Pep Team” po tym jak wygrała konkurs rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 8-8. Barça dała pokaz pięknej gry i co najważniejsze 14 000 kibiców bawiło się znakomicie. Na trybunach wielokrotnie śpiewano hymn FC Barcelony oraz skaldowano nazwiska dwóch panów – Guardioli i Abidala.

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Piqué, który nie tylko został królem strzelców zdobywając trzy bramki, ale również świetnie bawił kibiców co zaowocowało świetną atmosferą całego widowiska.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB