Herrera: Dla Bielsy, finał z Barçą to mecz życia

Herrera: Dla Bielsy, finał z Barçą to mecz życia

Piłkarz Athletic Bilbao, Ander Herrera, powiedział, że „ogromną intensywność” mają treningi z Marcelo Bielsą, dla którego finał Copa del Rey z FC Barceloną jest „meczem życia”.


Dla niego gra finale z najlepszą drużyną na świecie, a także możlwiość wygrania jest niesamowita. Jest to także przesyłanie do nas. My również jesteśmy świadomi, że mamy niepowtarzalną okazją”, powiedział pomocnik po zakończeniu treningu w Lezama.


Herrera dodał, że sesje treningowe przygotowujące do finału na Calderón są intensywne, a trener jest „dość porywczy i bezpośredni” dla drużyny. Sprawia to, że każdy „trzyma się na baczności” i poddaje się „intensywności ćwiczeń”.


„Mamy teraz możliwość zareagowania w drugim finale, co rzadko się zdarza w futbolu. W grze może wydarzyć się cokolwiek, ale pozostawimy na murawie dusze, bo zawdzięczamy wiele naszym fanom. Nawet w tych złych czasach teraz, jesteśmy im coś winni”, dodał zawodnik Athletic Bilbao.


Toquero – podekscytowany


Jego kolega, Gaizka Toquero, stwierdził, że ma „ogromne pragnienie”, aby jego drużyna zdobyła tytuł i wierzy, że „mogę być naprawdę mistrzem z Athletic”.


„Rozegraliśmy już dwa finały – w Copa del Rey w 2009 roku i w Lidze Europy w 2012 – i podnieśliśmy wtedy bardzo duże kłody, które padały nam przed nogi. Wszyscy z Athletic zasługują na tytuł. W porównaniu z tym co było trzy lata temu, drużyna stała się lepsza i więcej możemy zrobić. Mam nadzieję, że czas pomoże nam wygrać”, dodał.


Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB