31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.8min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jeśli wygrają Copa, będą świętować w sobotę

Jeśli wygrają Copa, będą świętować w sobotę

Choć w Barçy nikt nie chce słyszeć o świętowaniu jeszcze przed finałem Copa del Rey, to Mundo Deportivo dowiedział się, że klub ma w zamiarze zorganizowanie wielkiej uroczystości na Camp Nou w sobotę. Warunek jest jeden – wygrać z Athletic Bilbao na Vicente Calderón.

 

Chociaż zespół nie wygrał żadnych trofeów zwanych „grubymi”, jak Liga Mistrzó czy La Liga, to zespół może dać fanom czwarty puchar w tym sezonie. Wcześniej piłkarze Guardioli zdobyli Superpuchar Hiszpanii i Europy – na początku sezonu, oraz Klubowe Mistrzostwo Świata w grudniu ubiegłego roku po pokonaniu Santosu Neymara w finale.

 

Jeżeli FC Barcelona pokona w piątek Athletic Bilbao na Vicente Calderón, trofeum zostanie poświęcone pożegnaniu Pepa Guardioli, mimo już się on pożegnał z Katalończykami po derbach przeciwko Espanyolowi.

 

Dalsze szczegóły nie zostały ujawnione, ale idea jest taka – wielka uroczystość odbywa się w sobotę wieczorem na Camp Nou, gdzie będzie muzyka, fajerwerki, specjalni goście oraz wiele innych niespodzianek. Jednak zanim będziemy myśleć o świętowaniu, FC Barcelona musi zdobyć trofeum Copa del Rey, a do tego potrzebuje świetnego spotkania z Athletic Bilbao, które walczy o puchar od 28 lat.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/05/jesli-wygraja-copa-beda-swietowac-w-sobote/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.