18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
58dn.20godz.40min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

La Roja jednogłośnie: Kontuzja Villi jest zasadnicza

La Roja jednogłośnie: Kontuzja Villi jest zasadnicza

W reprezentacji Hiszpanii nie przestaje się mówić na temat braku Davida Villi na EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Jest to temat przewodni piłkarzy przebywających aktualnie na zgrupowaniu.


„To jest bardzo ważny zawodnik dla nas. Jego brak jest dla nas zasadniczy”, powiedział Santi Cazorla na temat braku swojego przyjaciela na Euro 2012. „Jego gole pełniły bardzo ważną rolę w wygranej na Mistrzostwach Europy oraz Świata”, dodał.

 

„Jego brak jest dla nas ciosem, ale musimy spróbować to przezwyciężyć. Mamy nadzieję, że wróci do nas już wkróce. Nie sądzę, że zwiększono na to nacisk. To co się stało jest krytyczne dla grupy, ale mamy nadzieję, że obejdzie się już bez kontuzji i miejmy nadzieję, że możemy zapewnić sami te gole”, stwierdził.


Andaluzyjski piłkarz, Jesús Navas, żałuje, że zabrakło czasu Davidowi Villi i nie zdołał wyleczyć się na czas, mimo wielu wysiłku. „On jest wielkim piłkarzem. Wprowadza do zespołu wiele rzeczy. Jest bardzo ważnym graczem i to jest szkoda, że nie może on być z nami„.


„Zrobił wszystko, żeby wykurować się na czas, jak to przystało na wielkiego profesjonaliste, który poddał się poważnym kontuzjom. Wysyłamy mu wsparcie stąd i mamy nadzieję, że wróci do nas wkrótce”, dodał.


Nowi i młodzi zawodnicy w kadrze, bramkarz David De Gea i obrońca Álvaro Domínguez, także mieli kilka słów wsparcia dla Davida Villi.


„Jest kluczowym graczem tego zespołu, najlepszym strzelcem. Szkoda, że nie może być tutaj i mam nadzieję, że wyzdrowieje jak najszybciej i wrócić do gry”, powiedział portero Manchesteru United.


„To zasadnicza strata, ale nie możemy narzekać. Teraz musimy myśleć o zdrowych piłkarzach i musimy pokryć nimi miejsca kontuzjowanych„, stwierdził Domínguez patrząc w przyszłość.


Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/kadra-la-roja-jednoglosnie-kontuzja-villi-jest-zasadnicza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.