24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
28dn.8godz.3min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kanouté: Barça najlepsza w historii piłki

Kanouté: Barça najlepsza w historii piłki

Fréderic Kanouté jest pełen uznania dla FC Barcelony Pepa Guardioli. Uważa on, że ta Blaugrana jest najlepszą drużyną w historii futbolu i jak sam mówi jest dumny z tego, iż mógł grać przeciwko takiemu zespołowi.


W wywiadze opublikowanym przez FIFA, malijski napastnik Sevilli FC mówił o Dumie Katalonii, która urzekła go swoją grą. Ponadto powiedział jak wiele jej gra wniosła w jakości w lidze hiszpańskiej, a także na arenie europejskiej.

 

„Gdy po zakończeniu kariery spojrzę wstecz i zobaczę, że grałem z Barceloną Guardioli będę czuł się niesamowicie dumny. To był zaszczyt móc grać przeciwko tak wspaniałej drużynie, która była wręcz idealna. Takiego zespołu nigdy nie było i nie będzie już chyba w futbolu. Nie lubię oglądać telewizji, ale gdy gra Barça, grzechem jest nie włączyć telewizora i nie obejrzeć spektaklu w jej wykonaniu”, chwalił Dumę Katalonii Kanouté.

 

Komplementów nie szczędził też Leo Messiemu mówiąc jak wielkim jest piłkarzem: „To nieludzkie. Grałem przeciwko niemu wiele razy i zawsze mnie zadziwiał, on jest aż przesadnie niesamowity. Tacy ludzie rodzą się na kamieniach, on jest wyjątkowym chłopakiem i życzę mu jak najlepiej. Drugiej FC Barcelony i Leo Messiego już nie będzie, podziwiajcie ich póki możecie”,takimi słowami spunetował Maljczyk Dumę Katalonii i niesamowitą „Atomową Pchłę”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.