Kto odejdzie, a kto awansuje do Barçy B?

Kto odejdzie, a kto awansuje do Barçy B?

Kadra FC Barcelony B zmieni się radykalnie w przyszłym sezonie. Wielu graczy z różnych przyczyn opuści drużynę, ale pojawią się także nowe twarze. Dyrektor sportowy klubu w porozumieniu z trenerem, Eusebio Sacristánem, ustalili już listę transferów na przyszły sezon. W sumie ma zostać przeprowadzonych pięć transferów: prawy obrońca, dwóch środkowych obrońców, pomocnik i napastnik.


Isaac Cuenca już opuścił rezerwy na rzecz pierwszej drużyny. W przyszłym sezonie dołączą do niego trzech obrońców: Montoya, Bartra, Muniesa, pomocnik: Dos Santos, oraz napastnik: Tello. Ci, którzy nie znajdą się w planach Tito Vilanovy zostaną wypożyczeni lub sprzedani z opcją pierwokupu. Chyba, że będą woleli dalej grać w rezerwach. Kiko Femenía ma zaznaczone w umowie, że będzie grał w pierwszej drużynie, ale nadal będzie kontynuował pracę w ekipie B.

 

Rezerwy opuszczą między innymi Rubén Miño, który nie przedłuży kontraktu, a także Riverola, który odchodzi do Bolonii. Innymi niepewnymi piłkarzami są: Sergi Roberto (trzy lata w rezerwach i brak „awansu” do pierwszej drużyny), Rodri (nie dostosował się do stylu gry) oraz Oriol Rosell (nie chce kontynuować pracy z Eusebio).

 

Miguel Bañuz, bramkarz Juvenil A, zastąpi Miño. Dołączy do niego kapitan drużyny Òscar Garcii, środkowy obrońca Sergio Ayala, oraz lewy obrońca Grimaldo – mimo, że Planas przedłużył kontrakt na dwa lata.

 

Z Juvenil dołączą do FC Barcelony B także: Patric za Riverolę oraz Jordi Quintillà za Sergi Roberto. Z napastników będą to: Miguel Ángel i Dongou.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB