16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.52min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kto odejdzie, a kto awansuje do Barçy B?

Kto odejdzie, a kto awansuje do Barçy B?

Kadra FC Barcelony B zmieni się radykalnie w przyszłym sezonie. Wielu graczy z różnych przyczyn opuści drużynę, ale pojawią się także nowe twarze. Dyrektor sportowy klubu w porozumieniu z trenerem, Eusebio Sacristánem, ustalili już listę transferów na przyszły sezon. W sumie ma zostać przeprowadzonych pięć transferów: prawy obrońca, dwóch środkowych obrońców, pomocnik i napastnik.


Isaac Cuenca już opuścił rezerwy na rzecz pierwszej drużyny. W przyszłym sezonie dołączą do niego trzech obrońców: Montoya, Bartra, Muniesa, pomocnik: Dos Santos, oraz napastnik: Tello. Ci, którzy nie znajdą się w planach Tito Vilanovy zostaną wypożyczeni lub sprzedani z opcją pierwokupu. Chyba, że będą woleli dalej grać w rezerwach. Kiko Femenía ma zaznaczone w umowie, że będzie grał w pierwszej drużynie, ale nadal będzie kontynuował pracę w ekipie B.

 

Rezerwy opuszczą między innymi Rubén Miño, który nie przedłuży kontraktu, a także Riverola, który odchodzi do Bolonii. Innymi niepewnymi piłkarzami są: Sergi Roberto (trzy lata w rezerwach i brak „awansu” do pierwszej drużyny), Rodri (nie dostosował się do stylu gry) oraz Oriol Rosell (nie chce kontynuować pracy z Eusebio).

 

Miguel Bañuz, bramkarz Juvenil A, zastąpi Miño. Dołączy do niego kapitan drużyny Òscar Garcii, środkowy obrońca Sergio Ayala, oraz lewy obrońca Grimaldo – mimo, że Planas przedłużył kontrakt na dwa lata.

 

Z Juvenil dołączą do FC Barcelony B także: Patric za Riverolę oraz Jordi Quintillà za Sergi Roberto. Z napastników będą to: Miguel Ángel i Dongou.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/kto-odejdzie-a-kto-awansuje-do-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.