Laporta: Nie zrobili wszystkiego, aby go zatrzymać

Laporta: Nie zrobili wszystkiego, aby go zatrzymać

Joan Laporta po raz kolejny zaatakował zarząd Sandro Rosella wskazując w wywiadzie dla Catalunya Ràdio, że obecny prezydent nie zorbił wszystkiego, aby zatrzymać Pepa Guardiolę na stanowisku trenera.


Laporta stwierdził, że to polityka Rosella jest winna, że Pep Guardiola nie przedłużył kontraktu z FC Barceloną: „On ma obsesje na punkcie niszczenia wszystkiego, co my dokonaliśmy, Pep był tego częścią. Nie zrobili wszystkiego co możliwe, aby on kontynuował pracę, więcej rzeczy powiem później. Pojawiło się zużycie i wypalenie u Guardioli, który musiał podejmować odpowiedzi za to, czego się tykał. Ta drużyna, z tymi piłkarzami i z nim, mogła działać na dłuższą metę”, powiedział były prezydent FC Barcelony.


Nowy projekt?


Laporta, który odmówił przyjęcia zaproszenia na wczorajsze spotkanie, ponieważ „nie mam w zwyczaju przyjmowania zaproszeń od ludzi, którzy składają pozwy przeciwko mnie i plamią moją reputację”, powiedział także: „Myślę nad tym, żeby wrócić i kandydatować ponownie na prezydenta Barcelony, mam do tego prawo. Mogę odzyskać fotel prezydenta? Teraz idę sam, ale chciałbym wiedzieć, że jestem tutaj, aby zbudować coś nowego. Tito Vilanova? Zobaczymy, czy to zadziała. Mam nadzieję, że rozwinie swoje umiejętności”.


Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB