25.03.2023, g. 20:45
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Hiszpania vs Norwegia
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.13min.
11.33 X5.00 29.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Malijczyk nie jest osamotniony „do odejścia”

Malijczyk nie jest osamotniony „do odejścia”

Kwestia Seydou Kiety nie będzie jedyną w najbliższych tygodniach. Mówi się, że FC Barcelona ma spotkać się z Atlético Madryt w tej sprawie. Inne to Alberto Botía i Cristian Tello.


Alberto Botía, obecnie zawodnik Sportingu Gijón, może zostać odkupiony przez kataloński klub. FC Barcelona musiałaby to zrobić pomiędzy 15 maja a 15 czerwca, wtedy piłkarz będzie kosztował zaledwie 2,5 miliona euro, a być moża zarobić dwukrotnie. Dlatego oczekuje się, że włodarze podejmą kroki w tej sprawie, a następnie wprowadzą go na rynek transferowy.

 

I tu pojawia się Atlético Madryt, które jest zainteresowane zawodnikiem (ponoć odbyło się już spotkanie pomiędzy Zubizarretą a Caminero). Cena może wynosić około 4 milionów euro, ale może wzrośnoć, ponieważ zainteresowane sprowadzeniem piłkarza są także Sevilla i Málaga.

 

Innym piłkarzem, który może opuścić Camp Nou w letnim okienku transferowym jest Cristian Tello. Młody zawodnik FC Barcelony B, ktory w tym sezonie zaczął przebijać się do pierwszego składu, wywołuje zainteresowanie u wielu europejskich klubów. Jednakże dopóki Tito Vilanova nie ułoży sobie zespołu, na pewno nie będzie chciał oddać młodego, zdolnego i perspektywicznego piłkarza.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/malijczyk-nie-jest-osamotniony-do-odejscia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.