04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.1min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Martí Riverola odchodzi z Barcelony

RiverolaMartí Riverola, piłkarz, który przez 15 lat był związany z FC Barceloną, odchodzi z klubu i przenosi się do Bolonii. Zawodnik, który w wieku sześciu lat trafił do FCBEscola od zawsze był wiernym culé.

 

Riverola, swoją przygodę z FC Barceloną rozpoczął w wieku sześciu lat. Pierwsze kroki stawiał w FCBEscola. Obecnie ma 21 lat i postanowił przenieść się do Bolonii. Zawodnik urodzony w Barcelonie w wielu wywiadach podkreślał, że Barcelona jest dla niego wszystkim.

 

Riverola przenosi się do Serie A, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu. „FC Barcelona jest moim życiem”, podkreśla młody piłkarz, który w Barcelonie nauczył się grać w piłkę. „Tutaj stawiałem pierwsze kroki i nauczyłem się wszystkiego od moich trenerów”.

 

Riverola zadebiutował w pierwszym składzie FC Barcelony za kadencji Pepa Guardioli, w meczu Ligi Mistrzów z BATE Borysów. Debiut w pierwszym zespole jest jednym z jego najwspanialszych wspomnień. Ponadto, piłkarz nigdy nie zapomni swojego pierwszego treningu pod wodzą Pepa Guardioli, a także awansu do Segunda Divison.


Riverola w pierwszym zespole zadebiutował, w grudniu tamtego roku. Przed wejściem na boisko, Roberto Sergio – jeden z trenerów zapytał Riverole, czy jest gotowy, piłkarz odpowiedział „Całe życie przygotowywałem się do tej chwili”

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/05/marti-riverola-odchodzi-z-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.