04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.37min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pep Team z własnym dokumentem

Pep Team z własnym dokumentem

Wygląda na to, że wkrótce na dużych ekranach będziemy mogli obejrzeć film dokumentalny, który będzie przedstawiał FC Barcelonę pod wodzę Josepa Guardioli.


Brytyjski reżyser, Paul Grenngrass, współpracuje z piłkarzem Johnem Carlinem, który zagra w filmie dokumentalnym o FC Barcelonie. Będzie on przedstawiał cztery lata, kiedy to drużyna z Pepem Guardiolą na ławce wygrała wszystko.

 

Dokument znajduje się w pre-produkcji i swoje pierwsze kroki postawił już na festiwalu w Cannes. Spółka Film Nation Entertainment będzie obsługiwała dystrybucję filmu.

 

Barça stała się „apoteozą światowego futbolu” i w ciągu czterech lat „wygrała wszystko, co mogła wygrać i przyjęła jednogłośny podziw”, można przeczytać w notatce o dokumencie. Zauważa ona też, że „piłka nożna jest zdecydowanie ulubioną rozrywką na świecie, która zrzesza wyznawców wszystkich relgii, kultur, ras i języków”.

 

Greengrass, który jest odpowiedzialny także za powstawanie sagi Bourne, zasygnalizował swój interes w „niezwykłą historię FC Barcelony i jej wspaniałe osiągnięcia pod wodzą Pepa Guardioli”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/05/pep-team-z-wlasnym-dokumentem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.