31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.0godz.56min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rozłam pomiędzy Arsenalem a Van Persiem?

Rozłam pomiędzy Arsenalem a Van Persiem?

Holenderski napastnik wymaga od Arsenalu Londyn astronomicznych kwot i lepszych warunków, ponieważ w innym wypadku nie zamierza odnowić kontraktu z klubem z Anglii.


Wyjazd najlepszego strzelca Kanonierów z Londynu jest co raz bliżej, ponieważ klub ze stolicy Anglii nie chce zaakceptować jego wymagań dotyczących nowego kontraktu.

 

Obie strony rozpoczęły rozmowy w tym tygodniu dotyczące ewentulanego przedłużenia umowy, ale Arsenal nie jest w stanie spełnić wymagań postawionych przez van Persiego, który żąda wysoką cenę za swoje pozostanie.

 

Według doniesień Daily Mirror, holenderski zawodnik wymagał zarobków na wysokości tych, które otrzymują największe gwiazdy światowego futbolu, czyli Messi, Cristiano Ronaldo. To jest zbyt dużo dla Kanonierów.

 

Brytyjski dziennik uważa, że van Persie obraca się plecami do klubu, ponieważ jest świadomy zainteresowania ze strony FC Barcelony, Realu Madryt czy Manchesteru City.

 

28-latek może szukać zmiany otoczenia i na obecny moment, wygląda na to, że nastąpi koniec współpracy między Robinem a Arsenalem.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/05/rozlam-pomiedzy-arsenalem-a-van-persiem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.