08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.14godz.36min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Agent Adriano spotka się z klubem

Agent Adriano spotka się z klubem

Przedstawiciel Adriano, Paulo Alfonso, zaplanował podróż do Barcelony na początku lipca, aby spotkać się z klubem i urzędnikami sportowymi. Nie przynosi żadnej oferty pod pachą, ponieważ jego klient pragnienie pozostać na Camp Nou. Jego podróż jest tylko w celach informacyjnych zwłaszcza teraz, kiedy doszło do wielu zmian na ławce FC Barcelony.


Źródła potwierdzają, że w oficjalnej polityce klubu, nie ma zawartej rzeczy dotyczącej przenosin Adriano do innego klubu. Sam zawodnik zaprzeczał pogłoskom o swoim odejściu z Camp Nou. 

 

Ani Inter Mediolan czy Juventus nie zapukali do FC Barcelony z propozycją transferu. Z kolei agent zaprzeczył, że spotkał się z delegatem Juventusu, Beppe Marottą, jak spekulowano we Włoszech. Tito Vilanova powiedział  jasno, że wszyscy piłkarze, którzy chcą pozostać na Camp Nou, zostaną.

 

Jeśli zawodnik nie wróci wcześniej, kwestie te zostaną załatwione po Copa Libertadores, którego finał, składający się z dwóch spotkań, zaplanowany jest na 27 czerwca i 4 lipca.

 

Adriano i Pinto to jedyni piłkarze FC Barcelony, którzy otrzymali półtora miesiąca wakacji. Zawodnik był na Majorce i Curitibie. Spędzi czas na rozgrywaniu charytatywnych spotkań lub odpoczynku.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/agent-adriano-spotka-sie-z-klubem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.