3dn.14godz.10min.
11.73 X3.80 24.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Barça Regal – Real Madryt 81:75

Koszykarze Regal Barcelony pokonali Real Madryt 81:75, w czwartym meczu obu zespołów. Tym samym czeka nas ostanie piąte spotkanie, które odbędzie się w sobotę o 19:00 w Palau Blaugrana.

Sobotnie spotkanie wyłoni triumfatora Ligi Endesa w roku 2012. Rywalizacja pomiędzy Regal Barceloną a Realem Madryt jest w tym roku niezwykle wyrównana. Na uwagę zasługuje fakt, że w trzecim meczu, podopieczni Xaviera Pascuala zostali rozpicie 59:85, jednak potrafili podnieść się z kolan i wygrali ostatni mecz, dzięki czemu doprowadzili do ostatniego, piątego meczu.

Czwarty mecz Barça Regal rozpoczęła bardzo skoncentrowana, dzięki celnym rzutom Marcelinho i Lorbeka po pierwszej kwarcie, Katalończycy prowadzili 17 do 15. Na początku drugiej kwarty wdarła się lekka nerwowość w poczynaniach Regal Barcelony, co wykorzystali koszykarze Realu Madryt. Dzięki świetnej grze CJ Walleca, podopiecznym Pascuala udało się wyjść na prowadzenie. Druga Kwarta zakończyła się wynikiem 39:34.

Po przerwie dzięki dobrej grze w obronie, Regal Barcelona kontrolowała spotkanie. Świetnie grał Lorbek i Marcelinho. W czwartej kwarcie koszykarze Regal Barcelony osiągnęli 13-punktową przewagę, dzięki czemu wygrała 81:75

21/04/2024 / 21:00

27/04/2024 / 14:00

mainXX:/2012/06/barca-regal-real-madryt-81-75/