CR7: Zadedykował gola… Messiemu?

CR7: Zadedykował gola… Messiemu?

Buziak, który posłał Cristiano Ronaldo po strzeleniu zwycięskiego gola dla Portugalii przeciwko Czechom, spowodował debatę w sieci.


Tuż po pokonaniu Petra Cecha i daniu zwycięstwa Portugalii, Cristiano Ronaldo wykonał swój specyficzny gest dłońmi i szukał kamery w pobliżu boiska. Zawodnik Realu Madryt spojrzał w nią i wymówił parę słów, których nie można było usłyszeć, a potem posłał buziaka.

 

Od tej chwili rozpoczęła się debata. Niektórzy sądzą, że gola zadedykował synkowi, mówiąc: „Para Ti” (Dla Ciebie). Jednak inne wersje sugerują, że… Leo Messiemu. Wydaje się jednak, że pocałunek i charakterystyczne „koszyczki” po strzeleniu bramki, odnoszą się do dziecka Portugalczyka.

 

Nikt nie poprosił o wyjaśnienie zawodnika w strefie mieszanej, więc sprawa pozostaje otwarta. Gwiazda reprezentacji Portugalii powiedział, że wynik jest „sprawiedliwy” i, że „nadzieja” na grę w finale jest „ogromna”.

 

Ta faza jest najbardziej udana. Zobaczmy z kim będziemy grać (w półfinałach ze zwycięzca w parze Hiszpania-Francja). Nadzieja jest wielki, ale stoimy twardo na ziemi. Następny mecz jest do wygrania”, dodał dla portugalskiej telewizji RTP.

 

Dedykacja gola Cristiano Ronaldo (ocenę pozostawiamy Wamy):

 


 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB