Leo Messi będzie miał syna

Leo Messi będzie miał syna

Tajemnicą już nie jest, że pod koniec października lub początkiem listopada, Lionel Messi zostanie ojcem. Przerwał on ciszę na ten temat podczas ostatniego spotkania Argentyny z Ekwadorem, kiedy jego wymowny gest z piłką pod koszulką potwierdził wcześniejsze plotki.


Poza tym gestem, udało się dowiedzieć więcej na temat ciąży Antonelli Roccuzzo z Rosario. Po udanym sezonie w FC Barcelonie, Argentyńczyk wraz z dziewczyną udali się do Buenos Aires. Messi natychmiast dołączył do drużyny narodowej, a Antonella udała się do Rosario, gdzie przyjmowała liczne wizyty przyjaciół i znajomych, którzy gratulowali jej, potwierdzając wiadomości.

 

Podczas, gdy Leo koncentrował się na spotkaniu z Ekwadorem, jego dziewczyna zorganizowała spotkanie. Nie było na nim rodziny, ale jej przyjaciele z Colegio Centro Educativo Latinoamericano (Kolegium Centrum Edukacyjnego Ameryki Łacińskiej), gdzie otrzymała tytuł licencjata na kierunku Humanistyczno-Społecznym, a także koleżanki z Club Gimnasia Esgrima w Rosario, gdzie już w wieku 8 lat ćwiczyła gimnastykę.

 

Były na spotkaniu obecne gratulacje dla przyszłej żony Messiego, która potwierdziła, że jest w czwartym miesiącu ciąży, a dziecko urodzi się na przełomie października i listopada. Potwierdziła ona także, że będzie to chłopiec, a na imię otrzyma Thiago.

 

Owoc piłkarskiego geniuszu, prawdopodobnie (każdy by tego chciał) pójdzie w ślady ojca. Należy także przypomnież, że Lionel jest ojcem chrzestnym Benjamína Agüero, syna piłkarza Manchesteru City, którego teściem jest Diego Maradona. Powoli rodzina ta staje się najsłnniejszą z familii piłkarskich. Para wyznała, że zamieszkają w Barcelonie, gdzie Messi będzie kontynuował walkę ze swoją drużyną o kolejną La Ligę i Ligę Mistrzów. Antonella urodzi w Barcelonie, a to oznacza, że dziecko będzie miało hiszpańskie obywatelstwo.

 

Źródło: Ambito.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB