01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-7godz.-39min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Tito Vilanova kontaktował się z De la Fuente

Tito Vilanova kontaktował się z De la Fuente

Korekty w wewnętrznej strukturze i organizacji pierwszej drużyny powodują pojawianie się przeróżnych plotek i spekulacji.


Odejście Unzué ze stanowiska trenera bramkarzy pierwszej drużyny wywołało pewne wątpliwości, kto będzie nim w nowym sezonie. W ostatnich tygodniach pojawiało się nazwisko trenera bramkarzy Juvenil, Rubéna Martíneza, który miałby dołączyć do sztabu technicznego Tito Vilanovy. Jednak mówi się, że założenie jest jedno – nie ujawniać żadnych nazwisk aż do czasu zaprezentowania Tito na stanowisku szkoleniowca FC Barcelony.


José Ramón de la Fuente również został przedstawiony jako alternatywa na tą pozycję. Był on trenerem rezerw w sezonie 1992/93. Mówi się, że otrzymał on telefon od Vilanovy, który miałby go namówić do powrotu do Barçy. Podczas swojej kadencji zbiegł się on z Zubizarretą, Eusebio oraz Amorem.


De la Fuente stał się znanym w świecie trenerów bramkarzy. Potwierdz to fakt, że Hercules, w którym obecnie pracuje, powraca do Primera División, a zainteresowany jego usługami jest także Betis Sevilla.


Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/tito-vilanova-kontaktowal-sie-z-de-la-fuente/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.