Vázquez: Alba nie jest jeszcze piłkarzem Barçy

Vázquez: Alba nie jest jeszcze piłkarzem Barçy

Dyrektor sportowy Valencii powiedział, że transfer Jordiego Alby do Barcelony nie został jeszcze zamknięty, ale przyznaje, iż cała operacja może zakończyć się w ciągu kilku dni.

 

„Na dzień dzisiejszy jest naszym zawodnikiem. Transfer nie został jeszcze domknięty”, powiedział Braulio Vázquez, jednak po chwili dodał, że gracz z pewnością opuści niedługo obecny klub. „Oczywiście piłkarza takiego jak Jordi kusi przejście do Barcelony, z resztą nie ma co się dziwić, gdyż wcześniej grał już dla Barçy”, stwierdził dyrektor sportowy Valencii.

W przypadku tej operacji Braulio uznał, że Valencia postanowiła trzymać się swoich priorytetów i powoli decydować o zastępcy. Wielce prawdopodobne jest sprowadzenie w miejsce Alby piłkarza AC Milan Dídaca Vili, ale niewykluczone są inne opcje. „Możesz kupić prawda do zawodnika, transferów, sklepów i innych. W nowoczesnej piłce liczy się gospodarka. Nie możemy wykluczać niczego i musimy starać się zatrudnić jak najlepszych graczy za możliwie jak najniższe koszty”, dodał Braulio Vázquez.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB