Bartomeu: Chcemy Neymara w Barçy

Bartomeu: Chcemy Neymara w Barçy

Przed meczem towarzyskim z Raja Athletic Club w Tangerze (Maroko) odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu wraz z członkami penyi z Maroka.

„Wszyscy chcemy, aby Neymar dołączył do nas po Olimpiadzie” w Londynie, zapewnił Josep Maria Bartomeu, jeden z przedstawicieli FC Barcelony na spotkaniu z penyą.

Wiceprezydent klubu, który mówił o zakontraktowaniu Brazylijczyka, odpowiadał na pytania członków penyi. Przypomniał, że „Neymar jest zawodnikiem Santosu, on ma kontrakt z Santosem”.

„Oczekujemy, że trafi do Barçy”

Bartomeu dodał, że „na pewno w przyszłości Neymar przyjedzie do Europy, a kiedy ten czas nadejdzie, będziemy szukać sposobu, aby przyszedł do Barcelony”.

Nie zabrakło również pytań o Bojana i Afellaya. Josep Maria Bartomeu zauważył, że w przypadku tego pierwszego „ma dwa lata kontraktu (z Romą), a następnie wróci do Barçy”.

W odniesieniu do Holendra, dodał, że „chcemy kontynuować współpracę, to wspaniały człowiek, wyjątkowy piłkarz. Ale to trenerzy decydują. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy z nami przyczynił się do wielu dobrych rzeczy i w zeszłym sezonie był bardzo dobry, kiedy grał”.

Jordi Cardoner, Susana Monje, Pau Vilanova i Josep Maria Fusté również wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Peña Barcelonista Tánger.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB