Milan ogłasza – przejmuje model Barcelony

Milan ogłasza – przejmuje model Barcelony

Silvio Berlusconi, honorowy prezydent Milanu, wysłał wiadomość do fanów włoskiej drużyny, którzy są wściekli, z powodu utraty dwóch największych gwiazd zespołu, a konkretnie Zlatana Ibrahimovicia i Thiago Silvy.

 

W liście możemy przeczytać, że klub zamierza podążać drogą Barcelony, czyli stawiać na wychowanków. „Sytuacja gospodarcza nie pozwala nam na więcej. Piłkarze posiadają bardzo wysokie wynagrodzenia. Nie oznacza to, że rezygnujemy z budowy klubu na podstawie wychowanków, wręcz przeciwnie. Chcemy przejąć model, jaki posiada Barcelona”.

 

Berlusconi zaapelował również do fanów, aby zachowali spokój. Prosił również o cierpliwość. Honorowy prezydent zaprzeczył również temu, że zespół został osłabiony utratą. Ibrahimovicia, Thiago Silvy, Van Bommela, Inzaghiego, Nesty, Gattuso, Seedorfa, Zambrotty, Maxi Lópeza i Aquilaniego. „Milan to silny zespół, który posiada w ataku takich graczy jak: Pato, Robinho, Cassano, Boateng i Montelivo.

 

Berlusconi podkreślił również, że klub nie chciał na początku sprzedawać Zlatana i Thiago, jednak oferta, jaką zaoferowało PSG była nie do odrzucenia. Zdaniem Berlusconiego, pieniądze za transfer dwóch najlepszych gwiazd, bardzo pomogły klubowi.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB