29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.10min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Keita: Nigdy nie miałem problemów z Guardiolą

Keita: Nigdy nie miałem problemów z Guardiolą

Były zawodnik FC Barcelony, Seydou Keita, kategorycznie zaprzeczył, że pomiędzy nim a Pepem Guardiolą pojawiło się napięcie.


Piłkarz z Mali zdementował pojawiające się w ostatnim czasie rzekome jego wypowiedzi na temat tego, że miał konflikt i nie rozmawiał z byłym trenerem FC Barcelony, Pepem Guardiolą.

 

Nigdy nie mówiłem źle o nikim, nie tylko o Guardioli. Nigdy nie mówiłem źle o nikim z klubu”, powiedział Keita w rozmowie z RAC1. Pomocnik Dalian Aerbin przyznał, że wciąż utrzymuje kontakt telefoniczny z Guardiolą: „Ostatnio rozmawiałem z Pepem dwa dni temu… Zostawiłem Barçę w zgodzie ze wszystkimi i w fantastycznym związku. Proszę od teraz niech nikt nie mówi, że Seydou mówić źle o klubie. Teraz jestem w Chinach, ale Barcelona zawsze będzie w moim sercu”.

 

Keita dodał jeszcze, że powodem jego odejścia z katalońskiego klubu był tylko „problem finansowy” i chodzi tutaj o wysokość podatków. „Nie, Chiny nie płacą mi dużych pieniędzy, ale nie mam problemów z podatkiem. Tito chciał, abym został, ale musiałem naprawić tą sytuację. Gdybym zgodził się zostać w klubie, musiałbym przestrzegać tego”, stwierdził.

 

Na końcu wysłał wiadomość ze wsparciem dla nowego trenera FC Barcelony: „Tito zapewnia ciągłość, on jest prawie taki sam, jak Pep. Mam nadzieję, że jest równie szczęśliwy, jak również był Pep. Jest bardzo dobrym człowiekiem”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/08/keita-nigdy-nie-mialem-problemow-z-guardiola/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.