Polak o krok dalej w drodze do kontraktu marzeń

Nike The ChancePisaliśmy ostatnio, że w akcji Nike The Chance bierze udział dwóch młodych piłkarzy z Polski. Trenują oni na obiektach Ciutat Esportiva Joan Gamper w Barcelonie. Rozpoczął się już drugi etap, w którym pozostało 52 zawodników.


Kamil Piotrowski oraz Michał Morawski (obaj z Głogowa) rozpoczęli w poniedziałek treningi sprawnościowe na boiskach treningowych Ciutat Esportiva Joan Gamper w towarzystwie Andrésa Iniesty i Gerarda Piqué. W czwartek miała miejsce selekcja, która wyłoniła uczesnitków drugiego etapu. Ze stu młodych piłkarzy pozostało już 52.

 

52 zawodników zostało podzielonych na cztery drużyny składające się po 13 piłkarzy. W dniu dzisiejszym odbędą się półfinały, z których zostanie wyłoniona grupa finalistów. Miło nam jest poinformować, że Kamil Piotrowski (numer 64) z Polski znalazł się w kolejnym etapie programu Nike The Chance! Warto podkreślić, że te wspaniałe wiadomość przekazywał piłkarzom gość specjalny David Luiz.

 

Trzymajmy mocno kciuki za naszego piłkarza! Powodzenia Kamil!

 

Nike The Chance

 

Nike The Chance

 

Nike The Chance

 

Źródło: Agnieszka Różycka

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB