4dn.11godz.28min.

Celtic Glasgow jedynie remisuje z Hibernian

Celtic jest jedyną drużyną z grupy G w Lidze Mistrzów, która rozgrywała swoje spotkanie ligowe w sobotę. Zarówno FC Barcelona, Benfica, jak i Spartak Moskwa zagrają w niedzielę.

Celtic Glasgow zagra 23 października na Camp Nou z FC Barceloną. W sobotę podejmowali oni Hibernian w piątej kolejce Ligi Szkockiej. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Dwie bramki Lustiga

Szwedzki obrońca, Lustig, zdobył oba gole (10. i 59. minuta) dla rywala FC Barcelony w lidze Mistrzów. Drugą z nich zdobył po błędzie obrony Hibernian. Bramki dla przeciwnika Celticu zdobywali Clancy (53. minuta) oraz Cairney (73. minuta).

Dwa słupki Hoopera

Hooper mógł dać drużynie z Glasgow trzy punkty, ale jego oba strzały kończyły się na słupku lub poprzeczce.
Celtic Glasgow grał w następującym składzie: Forster – Wilson, Izaguirre, Lustig, Matthews – McCourt (Commons, 74″), Wanyama (Irvine, 46), Forrest, Twardzik – Hooper, Watt.

W kadrze zabrakło Miku, który odszedł z Getafe do Celticu. Jego debiut był nie możliwy, ponieważ dopiero w trakcie spotkania, wylądował w Szkocji.

Źródło: MundoDeportivo.com

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/09/celtic-glasgow-jedynie-remisuje-z-hibernian/