24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
21dn.8godz.37min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drużyna nie ma jeszcze pełnej mocy?

Drużyna nie ma jeszcze pełnej mocy?

Mimo zdobycia 15 punktów na 15 możliwych, na kadrę FC Barcelony spadła fala krytyki, a najwięcej po meczu z Granadą na Camp Nou, który mógł zakończyć się sensacyjnym wynikiem. Javier Mascherano i Cesc Fàbregas uznają, że piłkarze muszą bardziej „przyłożyć się” do meczu, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji.


Mascherano stwierdził, że „W pierwszej połowie przeciwko Granadzie nie mogliśmy wejść w dobre tempo. Musimy starać się grać z większym tempem w pierwszych 25 lub 30 minutach w każdym spotkania. Byliśmy dość ospali na początku spotkania”.

 

Argentyńczyk podkreślił, że „W ostatnich 15 minutach pierwszej połowy, a następnie w drugiej zauważyłem coraz więcej chęci do wygrania. Prawdą jest, że brakowało nam zbyt wielu szans, które już stały się dla nas nawykiem”. Dodał: „Mecz z Granadą powien być lekcją dla nas wszystkich i to z wyprzedzeniem przed nadchodzącymi spotkaniami. Ważne jest, że zespół walczy i aby skorygował błędy w pierwszej części sezonu”.

Cesc Fàbregas, w międzyczasie, powiedział także, żeMusimy zacząć grać bardziej skoncentrowani i uważni. W pierwszej połowie byliśmy w porządku. Takie spotkania kosztują nas wiele i mamy sporo w nogach, ale uczucia są dobre”.

Dani Alves też zauważył błędy w drużynie: „Kosztuje nas to dużo, bo rywale stwarzają bardzo kamienistą zaporę i trudno się gra każdemu. Brakuje miejsca, luki i nie ma szans na bramkę. Na szczęście konsekwencja pomaga nam iść naprzód w spotkaniach”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

{js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”//platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.