04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.1min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Víctor Muñoz: Song jest świetnym uzupełnieniem

Víctor Muñoz: Song jest świetnym uzupełnieniem

Były piłkarz FC Barcelony oraz trener między innymi Getafe i Villareal, Víctor Muñoz, został zapytany o kilka spraw związanych z Blaugraną.


Pierwszym tematem była sprawa Ceska Fàbregasa. „Lubię Ceska. To zawodnik, który ma ten błysk i to powoduje, że jest ciut inny od reszty pomocników”.

 

Kolejną kwestią był transfer do stolicy Katalonii gracza Kanonierów – Alexa Songa. „To bardzo dobre wzmocnienie Barcelony i myślę, że Song wniesie wiele dobrego do zespołu. Jest inny niż Busquets, jest silny, potrafi posłać prostopadłe podanie i tak dalej. Moim zdaniem ten zawodnik jest idealnym uzupełnieniem dla Xaviego i Iniesty”.

 

Víctor Muñoz nie dostrzega również zbyt wielu zmian w porównaniu z poprzednimi sezonami. „Barcelona utrzymuje poziom już od kilku lat, gra nieziemski futbol i nie mam wątpliwości, jaka drużyna jest obecnie najlepsza na świecie”.  Niestety, nie mogło zabraknąć również pytania o Cristiano Ronaldo i jego „humory”. „Nie jest fair, kiedy zawodnik, którzy osiągnął tak wiele, milczy. Nie potrafię tego zrozumieć. Jeśli chodzi o pieniądze to na pewno jest źle”, zakończył

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/09/victor-munoz-song-jest-swietnym-uzupelnieniem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.