31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.10min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cała drużyna Realu przyjedzie na Camp Nou

Cała drużyna Realu przyjedzie na Camp Nou

Drużyna Realu Madryt odbyła dziś swój ostatni trening przed spotkaniem z FC Barceloną w Ciudad Deportiva de Valdebebas. Zespół Mourinho przyjedzie do stolicy Katalonii dopiero w dniu spotkania.


Bez żadnych ograniczeń z powodów dyskwalifikacji czy kontuzji, Real Madryt przygotowywał się do jutrzejszego spotkania z FC Barceloną. Po piętnastu minutach otwartego dla mediów treningu, zawodnicy pracowali w ciszy i skupieniu. Mourinho miał do dyspozycji 24 piłkarzy.

 

Jedynie na małe dyskomforty w ostatnich dniach narzekali Michael Essien, który jednak pojawił się w Amsterdamie, oraz Sami Khedira, który zagrał tylko kilka minut w meczu ligowym przeciwko Deportivo de la Coruña z powodu dyskomfortu.

 

W początkowych spotkaniach Real Madryt musiał sobie radzić bez Fabio Coentrão, który był zawieszony za kartki. Teraz jednak jest on już dostępny dla swojego trenera. Co ciekawe, Królewscy wyruszą ze stolicy Hiszpanii do Barcelony dopiero jutro. El Clásico rozpocznie się o 19:50, a zaraz po nim piłkarze wrócą do domu.

 

Źródło: Sport.es

 
mainXX:/2012/10/cala-druzyna-realu-przyjedzie-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.